خط تلفن 4 و 5 رقمی

شرح کامل سرویس  سیپ ترانک

یکی از راه های تبلیغ و ماندگار بودن در ذهن مشتری داشتن شماره تلفن های کوتاه و خاص است. خریداری خط 4 رقمی و خط 5 رقمی باعث تاثیر مثبت در بازاریابی و پیشی گرفتن و متمایز کردن کسب و کار هر فرد از رقبا می شود. این خطوط برای تبلیغات حرفه ای و سهولت در شماره گیری برای شرکت ها, سازمان ها, بانک ها , موسسات مالی واعتباری ، فعالان تجاری ، ارگانهای دولتی و … بسیار گزینه مناسبی می باشد که توسط گروه واد به مشتریان واگذار می شود. استفاده از شماره تلفن های کوتاه و منحصر به فرد حس مثبت و اطمینان را در مشتری و مراجعه کنندگان به وجود می آورد. خریداری این خطوط نشانه اعتبار و ارزش هر کسب و کاری تلقی می شود.

سرویس سیپ ترانک

سیپ ترانک چیست؟

در نسل جدید شبکه‌های مخابراتی (NGN) که کلیه ارتباطات بر مبنای IP می‌باشد، جهت ارتباط بین مراکز تلفنی و همچنین ارتباط مراکز تلفن شرکت ها و سازمان ها (IP-PBX) از ترانک‌های بسته‌ای (PACKET TRUNK) استفاده می‌شود که نوعی از آن SIP TRUNK می‌باشد و جایگزین ارتباطات PRA و E1 در شبکه‌های TDM است. برای برقراری ارتباط با این سرویس لازم است متقاضی به SIP-T-VPN شرکت مخابرات متصل گردد. مشترکینی که می‌خواهند از سرویس‌های متنوع ویپ (VoIP) برخوردار شوند می‌توانند از این سرویس بهره بگیرند.

مشاوره و دریافت سرویس سیپ ترانک

سیپ ترانک یا تلفن اینترنتی و نحوه خرید

خرید سیپ ترانک چه مزایایی دارد؟

 • تعداد دلخواه تماس تلفنی همزمان (کانال)
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • مکالمه تلفنی همزمان در هر نقطه از شهر یا استان
 • همیشه در دسترس
 • جابجایی خط تلفنتان در هر کجا
 • قابل استفاده برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی
 • فعالسازی در کوتاه ترین زمان
 • فقط محدود به دستگاه تلفن نباشید
 • قابلیت برقراری و دریافت تماس با هر شماره ای در هر نقطه از ایران و جهان
 • امکان انجام مکالمه توسط گوشی تلفن همراه به کمک اپلیکیشن
 • مکالمه بسیار با کیفیت بین تمامی اپراتورها
 • امکان تخصیص هر تعداد خط تلفن در یک مکان به درخواست مشتری
 • هزینه مکالمه با تعرفه بسیار ارزان بین مشترکین درون شبکه در هر کجای کشور
 • تعرفه بسیار اقتصادی و پایین تر از تعرفه مخابرات
 • قابلیت جا به جایی خطوط بدون هیچ گونه وابستگی به مکان خاص

خرید سیپ ترانک چگونه است؟

واد مرجعی جهت معرفی و خرید سرویس‌های تلفنی مبتنی بر NGN می‌باشد. با کمک واد می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت‌ها، نحوه سرویس‌دهی‌، مزایا، معایب و … هر اپراتور را بررسی و مقایسه نموده و هوشمندانه خرید کنید. جهت مقایسه اپراتورهای تلفن ثابت می توانید از صفحه زیر استفاده کنید.

خط تلفن اینترنتی یا سیپ ترانک چیست؟

خطوط تلفن اینترنتی یا سیپ ترانک (SIP Trunk) از نظر کاربرد همانند خطوط تلفن ثابت شهری معمولی هستند.
هنوز اغلب ما به یاد داریم که ثبت نام تلفن ثابت چه مراحل زمانبری داشت. زمان زیادی باید سپری می شد تا مخابرات بتواند خطوط تلفن را از طریق زوج سیم مسی، به منازل و سازمان ها برساند، اما خوشبختانه اینک مسیر ایجاد سیپ ارتباط به کمک سیپ ترانک هموار شده است. عصر نگرانی های مانند پروسه های طولانی و زمان بر به جهت در اختیار گرفتن خطوط تلفن، احتمال از دست رفتن خطوط با جابه جایی دفاتر کاری، هزینه های بالای سرمایه گذاری به پایان رسیده است.
این خطوط از فناوری VoIP برای برقراری تماس تلفنی بر بستر شبکه اینترنت یا IP استفاده میکنند، از اینرو به آن شماره تلفن اینترنتی گفته میشود و شما میتوانید حتی بدون اجاره محل کار در تهران با خرید سیپ ترانک از امکانات خط تلفن اینترنتی تهران استفاده و کسب و کار خود را بدون سرمایه گذاری راه اندازی نمایید.

عدم محدودیت جغرافیایی

با توجه به عدم محدودیت جغرافیایی در صورت جابجایی شما میتوانید بدون تغییر شماره تلفن ثابت خود آن را به آسانی جابجا نمایید.

همانطور که میدانیم در خطوط تلفن قدیمی با افزایش طول مسیر سیم تا درب شرکت ما احتمال قطعی سیم، نوزی شدن ، افت کیفیت صدا وجود داشت در صورتی که در خطوط تلفن اینترنتی با مشکلات قبلی مواجه نبوده و از کیفیت صدای HD برخوردار خواهیم بود.
گزارشگیری، ایجاد داخلی، صدور مجوز دسترسی یا قطع ارتباط، حضور در کنفرانس، دریافت پیام صوتی، چت و …
با استفاده از تلفن نرم افزاری اندروید و اپل در بیرون شرکت با دسترسی به اینترنت و اتصال به مرکز تلفن پاسخگوی شماره داخلی خود هستید.

بدون نیاز به سخت افزار و مبدل

در سیستمهای تلفنی جدید یا ویپ در صورتی که بخواهید از خطوط تلفن قدیمی با سیم مسی استفاده کنیم باید آن را به ویپ تبدیل نماییم.
این تبدیل, نیاز به خرید دستگاه دارد که بجز گرانی، موجب از دست دادن کیفیت و تاخیر در مکالمه میگردند. خط تلفن ثابت اینترنتی یا SIP Trunk با توجه به اینکه بر پایه ویپ هستند بدون نیاز به دستگاه مبدل سرویس بهتری را به ارمغان می آورند.

یک شماره تلفن ثابت، بدون اشغالی

از مزایای خط تلفن اینترنتی این است که تعداد تماسهای همزمان (کانال) آن قابل افزایش است.
در خطوط تلفن قدیمی اگر کسی به خط تلفن ما زنگ میزد آن خط اشغال میشد ولی اکنون میتوانیم یک خط تلفن ثابت با مثلا ۳۰ کانال ارتباطی داشته باشیم یعنی اگر ۳۰ نفر همزمان به ما زنگ بزنند یا ما با آن خط به بیرون زنگ بزنیم دیگر آن خط تلفن شهری اشغال نمیشود.

روشهای متنوع در استفاده

همانطور که گفته شد توسعه این سیستم نیز بدون محدودیت میباشد و درصورت نیاز به خطوط تلفن بیشتر میتوانید با حفظ همان شماره تعداد تماسهای همزمان را افزایش داد.
این سرویس ها دارای از مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور میباشد.
واگذاری خط و شماره تلفن دائمی بوده به نام شما میگردد و در هر زمان به سرعت قابل انتقال به شخص دیگر میباشد.